Kontserdid

MÄRTS 2019

1.03 kell 19 / EMTA kammersaal / tasuta
Improvisatsioonikursuse lõppkontsert
Tilo Augsten (klaver, Saksamaa)
Esinevad kursusel osalenud üliõpilased ja õppejõud
Kavas improvisatsioonid tummfilmile erinevates kammerkoosseisudes

2.03 kell 17 / EMTA kammersaal / tasuta
Klassikontsert
Aavo Otsa trompetiüliõpilased
Kaastegevad EMTA Brass ja Neeme Otsa (TMKK) trompetiõpilased
Klaveril Meeli Ots
Kavas Ewazen, Brandt, Horovitz jt

5.03 kell 18 / EMTA kammersaal / tasuta
Tudengiteisipäev
“Ooperipärlid”
Esinevad EMTA lauluüliõpilased Silja Sevonkari (sopran), Yena Choi (sopran), Triin-Eliis Süld (sopran), Anneliis Volmer (sopran), Milda Drejerytė (sopran), Bora Park (sopran), Karis Trass (metsosopran), Merilin Taul (metsosopran), Jakob Tomson (bariton), Wook Jae Lee (bariton), Žilvinas Steponas Miškinis (bass)
Klaveril Siim Selis, Irina Oja ja Maria Bachmann
Kavas Händel, Mozart, Gounod, Verdi jt

6.03 kell 18 / H. Elleri nim. Tartu Muusikakooli Tubina saal (Lossi 15, Tartu) / tasuta
17.03 kell 17 / EMTA kammersaal / tasuta
Õppejõud laval
Tallinna Klaveriduo: Nata-Ly Sakkos ja Toivo Peäske
Kaastegev keelpillikvartett Prezioso
Kavas Schubert, Põldmäe, Kangro, Rääts

6.03 kell 19 / EMTA kammersaal / tasuta
Klassikontsert
Age Juurikase klaveriüliõpilased
Matleena Lauha ja Yann Augustin Noel Dhulu
Kavas Bach, Brahms, Liszt, Skrjabin, Saar jt

7.03 kell 19 / EMTA kammersaal / tasuta
Külaliskontsert
Duo Hevans (Holland)
Henri Bok (bassklarnet), Eleri Ann Evans (tenorsaksofon)
Kaastegev Jaak Sikk (klaver)
Kavas Gilbert, Schwartz, Wanamaker, Bok ja vabad improvisatsioonid

8.03 kell 19 / Estonia kontserdisaal / 23/16 €
“Romantika. Mahleri kolmas”
EMTA koor, RO Estonia poistekoor, ETV tütarlastekoor, EMTA sümfooniaorkester, ERSO
Solist Helen Lepalaan (metsosopran)
Dirigent Paul Mägi
Kavas Mahler
Koostöös Eesti Riikliku Sümfooniaorkestriga

9.03 kell 17 / EMTA orelisaal / tasuta
Klassikontsert
Mare Teearu praegused ja endised viiuliüliõpilased
Tiina Mäe, Maris Viisma, Hains Tooming, Liis Hallikäär (TMKK), Anna Peterimova (TMKK), Anete Ainsaar, Elo Tepp, Mari Targo
Klaveril Lea Leiten ja Kadri-Ann Sumera
Kavas Bach, Beethoven, Brahms, Smetana, Tšaikovski, Moór, Tobias, Eller, Kapp

10.03 kell 14 / EMTA orelisaal / tasuta
Uudisloomingu kontsert
Puhkpillikvintett Estica
Kavas Davide Umbrello, Sin Kan Yung, Hando Põldmäe, Fabrizio Nastari, Ruth Alon, Juuso Salonen, Edgar Pacheca Ruiz (maailmaesiettekanded)

12.03 kell 18 / EMTA kammersaal / tasuta
Tudengiteisipäev
Evita Lohu (klaver)
Kavas Scarlatti, Schubert, Rahmaninov

14.03 kell 12.35 / Suure-Jaani Kooli aula (Tallinna 24, Suure-Jaani) / tasuta
Emakeelepäeva kontsert
Esinevad EMTA üliõpilased
Koostöös Põhja-Sakala vallaga

***

VI vanamuusikafestival Ceciliana
14.–17.03

14.03 kell 19 / EMTA kammersaal / tasuta
Ann Wallström (barokkviiul, Rootsi)
Mayumi Kamata (klavessiin, Jaapan/Rootsi)
Kavas Leonarda, Rebel, Jacquet de la Guerre

15.03 kell 19 / EMTA kammersaal / tasuta
Dan Laurin (plokkflööt, Rootsi)
Anna Paradiso Laurin (klavessiin, Itaalia/Rootsi)
Kavas Roman, Leo, Royer, Veracini

16.03 kell 17 / EMTA kammersaal / tasuta
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia barokkorkester
Solistid Imbi Tarum (klavessiin), Lembit Orgse (haamerklaver), Ieva Melāne (sopran), Anna-Grete Rebane (sopran)
Kavas Mozart, C. P. E. Bach, Rameau

17.03 kell 18 / Kadrioru kunstimuuseum (Weizenbergi 37) / 12/8 €
“Reis Itaaliasse”
Cristiano Contadin (viola da gamba, Itaalia)
Imbi Tarum (klavessiin)
Kavas Bassani, Frescobaldi, Marini, Uccellini, Tartini, Corelli jt
Kontsert toimub “Lossimuusika” sarjas

***

19.03 kell 18 / EMTA kammersaal / tasuta
Tudengiteisipäev
Ansambel Impromasters
Karolin Kõrre (hääl), Olga Bulavina (hääl, liikumine), Michael Sagulin (vioola), Ville Lodders (tšello), Jekaterina Semenova (akordion)
Kavas vabad improvisatsioonid

21.03 kell 17 / EMTA orelisaal / tasuta
Johann Sebastian Bach 334
EMTA varajase muusika üliõpilased
Kavas Bach

22.03 kell 18 / Kadrioru kunstimuuseum (Weizenbergi 37) / tasuta
Jubilate
Matti Reimann 75
Esineb juubilar
Kavas Bach, Beethoven, V. Reimann

23.03 kell 14 / EMTA orelisaal / tasuta
Klassikontsert
334 aastat Johann Sebastian Bachi sünnist
Andres Uibo oreliüliõpilased
Violetta-Viktoria Haletskaja, Aivar Uuk, Erich-Johann Kullamäe, Brigitta-Selestine Petropavlova, Aivar Sõerd (EMTA vilistlane)
Kaastegevad Maria Surovtseva (oboe), Leiu Tõnissaar (sopran) Anni Marie Rea (alt), Aivar Uuk (tenor)
Kavas Bach, Bach-Vivaldi

23.03 kell 17 / EMTA kammersaal / tasuta
Õppejõud laval
Indrek Vau (trompet)
Peep Lassmann (klaver)
Kavas Messiaen, Ligeti

24.03 kell 17 / EMTA kammersaal / tasuta
“dekameron”
Laval Astra Irene Susi, Martin Kirsiste, Grete Rahi (EKA), Anita Kodanik (EKA)
Kavas Martin Kirsiste eksperimentaalse multimeediaetenduse “dekameron” esiettekanne

26.03 kell 18 / EMTA kammersaal / tasuta
Tudengiteisipäev
Min-Young Yoon (klaver)
Lois Freire Caneda (klaver)
Kavas Beethoven, Liszt, Rahmaninov, Schubert

27.03 kell 19 / EMTA kammersaal / tasuta
Ajast aega XV
EMTA üliõpilased erinevates kammerkoosseisudes
Kavas Kokkonen, Mahler, Arenski, Hindemith, Oja

28.03 kell 20.15 / Jazziklubi Philly Joe’s (Vabaduse väljak 10) / tasuta
Doktorikontsert
Kirke Karja (klaver)

Vaata sündmuste kalendrit siit.