Nõuandev kogu

Margus Pärtlas õppe- ja teadusprorektor, nõuandva kogu esimees margus.partlas@eamt.ee
Eerik Jõks muusikateaduse, interpretatsiooni- ja muusikapedagoogika ning kultuurikorralduse osakonna peakoordinaator eerik.joks@eamt.ee
Mihkel Poll muusika interpretatsiooni osakonna peakoordinaator mihkel.poll@eamt.ee
Paolo Girol heliloomingu, improvisatsioonilise muusika ja kaasaegsete etenduskunstide osakonna peakoordinaator paolo.girol@eamt.ee
Jaak Prints lavakunsti osakonna peakoordinaator jaak.prints@eamt.ee
Kristel Pappel doktoriõppe keskuse juhataja kristel.pappel@eamt.ee
Toomas Siitan muusikateaduse eriala õppejuht toomas.siitan@eamt.ee
Kristi Kiilu muusikapedagoogika eriala õppejuht kristi.kiilu@eamt.ee
Peeter Sarapuu puhkpilli eriala õppejuht peeter.sarapuu@eamt.ee


Kinnitatud rektori käskkirjaga 27.01.2020 nr 3-ü