OTSEÜLEKANNE: Eesti interpreetide konkurss puhkpillidele (9.–14. dets 2018)

Otseülekanded on järelvaadatavad samu linke kasutades, grupeerituna pillide kaupa. Osaleja nimele klikates avaneb muusikaline CV ja esitatav kava. Konkurss toimub paralleelselt EMTA kammer- ja orelisaalis, grupisisesed kellaajad on orienteeruvad.

FINAAL

Reedel, 14. detsembril 2018 kell 19.00 Estonia kontserdisaalis

vaata

Solistid:
PIPILOTA NEOSTUS, flööt (C. Reinecke – Flöödikontsert D-duur op 283)
INGELY LAIV, oboe (R. Strauss – Oboekontsert D-duur TrV 292)
JAKOB PEÄSKE, fagott (C. M. von Weber – Fagotikontsert F-duur op 75)
KARL TIPP, saksofon (J. Ibert – Concertino da camera)
KREETE PERANDI, metsasarv (R. Strauss – Metsasarvekontsert nr 1 op 11)
ISTVAN BARATH, trompet (A. Arutjunjan – Trompetikontsert)

EESTI RIIKLIK SÜMFOONIAORKESTER, dirigent TOOMAS VAVILOV

 

II voor

Kolmapäev, 12. detsember 2018

ORELISAAL

Klarnet (11:00–14:45), vaata
11:00 Mirjam Avango
11:35 Kerit Ilves
12:10 Erle Kont
paus
13:00 Taavi Orro
13:35 Paolo Pellegrini
14:10 Valeri Trahhatšjov

Saksofon (16:00–17:30), vaata
16:00 Rene Laur
16:30 Hanna Taube
17:00 Karl Tipp

KAMMERSAAL

Metsasarv (11:00–12:00), vaata
11:00 Kreete Perandi
11:20 Artur Reinpõld
11:40 Jürnas Rähni

Tromboon (14:00–15:00), vaata
14:00 Toomas Vana
14:20 Kaspar-Oskar Kramp
14:40 Ingvar Leerimaa

Tuuba (15:15–15:35), vaata
15:15 Enri Remmelgas


Teisipäev, 11. detsember 2018

ORELISAAL

Flööt ,11:00–13:15 vaata, 14:00–15:10 vaata
11:00 Anete Vinkel
11:35 Yuheng Wang
12:10 Tuule-Helin Krigul
12:45 Kerstin Laanemets
lõuna
14:00 Kristin Müürsepp
14:35 Pipilota Neostus

Oboe (15:20–16:50), vaata
15:20 Francesco Ciarmatori
15:50 Ingely Laiv
16:20 Alexey Savinkov

Fagott (17:00–17:30), vaata
17:00 Jakob Peäske

KAMMERSAAL

Trompet (11:05–13:05), vaata
11:05 Istvan Barath
11:25 Mihkel Kallip
11:45 Märt Metsla
12:05 Priit Rusalepp
12:25 Chris Sommer
12:45 Villem Süvari


Järelvaatamine

I voor

Flööt, vaata
Esinesid Henna Ustinov, Anete Vinkel, Enelin Väisinen, Yuheng Wang, Maria Elonen, Heonjeong Gu, Tuule-Helin Krigul, Kerstin Laanemets, Kristin Müürsepp, Pipilota Neostus, Siret Sui, Kleer Suursild

Oboe, vaata
Esinesid Francesco Ciarmatori, Ingely Laiv, Anastasia Polubotko, Alexey Savinkov, Maria Surovtseva

Fagott, vaata
Esinesid Zhenyu Cao, Jakob Peäske, Martin Tuuling

Trompet
vaata
Esinesid Istvan Barath, Samuel Jalakas, Mihkel Kallip, Laur Keller, Mattis-Johan Mere, Märt Metsla
vaata
Esinesid Mart Hakon Reinmets, Priit Rusalepp, Chris Sommer, Villem Süvari, Villem Endel Tiits

Klarnet
vaata
Esinesid Chang Wang, Mirjam Avango, Vittoria Ecclesia, Kerit Ilves, Kevin-Mattias Klasman, Erle Kont
vaata
Esinesid Hilja Selina Lauha, Xiaocheng Li, Anita Maasalu, Miska Matero, Taavi Orro, Paolo Pellegrini, Taavi Reimets, Anni Ritson, Nuria Pascual Rosell, Valeri Trahhatšjov

Saksofon
vaata
Esinesid Xuejiang Wang, Zhibo Yang, Tanel Koho, Ingrid Kruusmägi, Rene Laur
vaata
Esinesid Elisabeth Pae, Hanna Taube, Karl Tipp

Metsasarv, vaata
Esinesid Mariel Oserov, Kreete Perandi, Artur Reinpõld, Jürnas Rähni, Zhe Sun, Eliise Tani

Tromboon, vaata
Esinesid Toomas Vana, Nan Wang, Kaspar-Oskar Kramp, Ella Mimosa Laine, Ingvar Leerimaa, Mart Erik Põdra

Tuuba, vaata
Esinesid Lauri Levistu, Enri Remmelgas


Täiendav info aadressidel

https://ema.edu.ee/event/eesti-interpreetide-konkurss-puhkpillidele-2018
https://puhkpillid.ema.edu.ee