Meistrikursused

2019-2020 õppeaasta

Instrumentaalkammermuusika:

Interpretatsioonipedagoogika:   

Jazzmuusika:

Keelpillid:
Urmas Tammik
(tšello, Eesti/Prantsusmaa)
27.-28.01: 11.00-16.00 C-405

Piotr Zaleski (kitarr, Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, Poola)
04.02: 10.00-14.00 B-304
05.02: 10.00-14.00 A-404

Klaver:
Nino Jvania (Tbilisi Riiklik Konservatoorium, Gruusia)
10.-11.03: 10.00-16.00 C-405
12.03: 10.00-15.00 C-405

Kompositsioon:

Klassikaline laul:
Piotr Lykowski (Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, Poola)
4.02: 11.00-13.15 D-511 ja 14.00-15.30 D-411
5.02: 11.00-11.45 D-511

Jörg Dürmüller (Haute Ecole de Musique de Lausanne, Šveits)
13-14.02: 12:30-17:00 B-304
19.-20.03: 12:30-17:00 D-511
02.-03.04: 12:30-17:00 D-511
07.05: 12:00-16:30 C-405
08.05: 12:30-17:00 A-403

Ooperistuudio:

Muusikateadus:
Matthias Hermann
(Staatliche Hochschule für Musik und Darstellende Kunst Stuttgart, Saksamaa)
17.-20.02: 10.45-15.45 A-207

Nüüdismuusika ja improvisatsioon:
Liudas Mockunas (Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Vilnius)
25.-27.02: 10.00-15.00 C-405 

Reso Kiknadze (Tbilisi Riiklik Konservatoorium, Gruusia)
11.-12.03: 10.00-15.00 D-511

Christoph Baumann (Luzern, Šveits)
14.-16.04: 9.30-15.00 C-405

Puhkpillid:
Thomas Indermühle (oboe, Hochschule für Musik Karlsruhe, Saksamaa)
27.-31.01: 11.00-17.30 D-511

Kersten McCall (flööt, Conservatorium van Amsterdam, Holland)
26.02: 10.00-16.00 D-310
27.01: 10.00-14.00 D-309
28.02: 10.00-16.00 D-511

Igor Cecocho (trompet, Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, Poola)
26.-27.02: 10.00-14.00 D-511

Uwe Köller (trompet, Kunstuniversität Graz, Austria)
2.-06.03

Jindřich Petráš (metsasarv, Janacek Academy of Music and Performing Arts, Brno, Tšehhi)
23.-25.03

Fabrizio Paoletti (saksofon, Conservatorio Statale di Musica "Jacopo Tomadini" di Udine, Itaalia)
5.-6.05.2020: 10.00-14.00 D-511

Pärimusmuusika:
Arnaud Degimbe
(Brüssel, Belgia)
5.02: 10.00-13.00 C-105 Ansambel. Tantsulugude õpetamine, torupilliliku mängustiili tutvustamine I
6.02: 10.00-11.30 D-511 Ansambel. Tantsulugude õpetamine, torupilliliku mängustiili tutvustamine II
7.02: 10.15-18.00 D-511 Seltskonnatants

Varajane muusika:

Vokaalkammermuusika ja saateklass:

Muu:

Vaata kõikide sündmuste kalendrit siit.