Meistrikursused

2018/2019 õppeaasta

Dirigeerimine:
Instrumentaalkammermuusika:
Grzegorz Mania ja Monika Gardoń-Preinl (kammermuusika ja klaveriduod, Akademia Muzyczna w Krakowie, Poola)
8.02: 14.00-18.00 C-405


Balázs Fülei (Franz Liszt Academy of Music, Budapest, Ungari)
10.-13.05
Interpretatsioonipedagoogika:    
Alexander Selivanov (akordion, Moskva, Venemaa)
1.02: 12.40-18.15 A-404
2.02: 11.00-14.15 A-402

Kazys Stonkus
(akordion, Vytautas Magnus University Music Academy, Kaunas)
1.-4.03.2019

Keelpillid:
Michael Gaisler (viiul, Jerusalem Academy of Music and Dance, Israel)
19.-20.03: 10.00-16.00 B-304


Jan Repko (viiul, Royal College of Music London, UK)
8.04.2019: 10.00-13.00

Anna Laukhina (viiul, Peterburi Konservatoorium, Venemaa)
8.04: 17-20 A-404

Nicholas Jones (tšello, Royal Northern College of Music, Manchester)
11.-12.04.2019: 10.00-14.00 A-404

Krzysztof Komendarek-Tymendorf (vioola, Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki w Gdańsku, Poola)
9.-10.05: 11.00-17.00 B-304

Klaver:
Yukio Yokoyama (Jaapan)
1.02: 10.00-16.00 C-405
2.02: 10.00-14.00 C-405

Vjatšeslav Novikov (Ukraina/Soome)
12.03: 10-14.00 C-405
14.03: 11-16.00 C-405

Mira Martšenko (Moskva Konservatoorium, Venemaa)
8.04: 10.00-13.00 B-303
10:04: 10.00-13.45 B-301

Carlos Juris
(Sibeliuse Akadeemia, Soome)
8.04: 17.00-20.00 B-307

Elisabeth Weisshaar
(Vienna, Austria)
10.04: 10.00-14.00 C-405
11.04: 10.00-16.00 C-405

Valeria Vetruccio
(Conservatorio di musica “T. Schipa” di Lecce, Itaalia)
9.-10.05.2019: 10.00-16.00 C-405

Kompositsioon:
Giulio D’Angelo (Conservatorio Giuseppe Tartini di Trieste, Itaalia)
03.2019

Laul:
Patricia Blanco
(laul) ja José Manuel Fernandez (klaver, Conservatorio Superior de Música de Vigo, Hispaania)
29.-30.04 & 01.05.2019: 14.30-18.30 A-404

Ooperistuudio:
Hermann Keckeis (Universität Mozarteum Salzburg, Austria)
4.-15.03.2019

Muusikateadus:

Nüüdismuusika ja improvisatsioon:
Arnas Mikalkenas (Lietuvos muzikos ir teatro akademija, Vilnius)
13.02: 12.00-16.00 A-404
14.02: 10.00-14.00 A-404
15.02: 12.00-16.00 C-405

Christoph Baumann (Hochschule Luzern, Šveits)
19.-20.02: 10.00-16.00 A-404
21.02: 10.00-14.00 A-404

Tilo Augsten (Hochschule für Musik und Theater „Felix Mendelssohn Bartholdy“ Leipzig, Saksamaa)
27.02: 10.00-16.00 A-404
28.02-01.03: 10.00-16.00 C-405

Puhkpillid:
Francisco Cantó (klarnet, Conservatorio Superior de Música "Manuel Castillo" Sevilla, Hispaania)
13.-17.05

Pärimusmuusika:
Rudi Pietsch (Universität für Musik und darstellende Kunst Wien, Austria)
26.02: 12.00-15.00 B-211
27.02: 12.30-15.30 B-211

Varajane muusika:
Cristiano Contadin (viola da gamba, Conservatorio di musica "Benedetto Marcello" di Venezia, Itaalia) 
15.-16.03

Vokaalkammermuusika ja saateklass:
Toomas Kaldaru (Rooma, Itaalia)
26.-29.03

Vaata kõikide sündmuste kalendrit siit.