Meistrikursused

2018/2019 õppeaasta

Instrumentaalkammermuusika:

Interpretatsioonipedagoogika:    

Keelpillid:
Patricio Aldo Zeoli (Argentiina/Saksamaa) kursus
"Uruguai kitarripedagoogi Abel Carlevaro mängumetoodika"
23.11: 10.00-16.00 A-404


Jan Repko (viiul, Royal College of Music London, UK)
8.04.2019: 10.00-13.00 ja 17.00-19.00 A-404

Nicholas Jones (tšello, Royal Northern College of Music, Manchester)
11.-12.04.2019: 10.00-14.00 A-404

Klaver:
Mira Martšenko
(Moskva Konservatoorium, Venemaa)
22.11: 12.00-18.00 meistrikursus B-301
23.11: 10.00 loeng-seminar C. Debussy süidist „Lastenurk“ C-405
            12.00 loeng-meistrikursus P. Tšaikovski tsüklist „Lastealbum“ C-405
            14.30–18.30 meistrikursus C-405
24.11: 10.00-14.00 meistrikursus C-405

Alexander Kobrin
(Eastman School of Music, University of Rochster, New York)
05.01. 2019: 10.00-17.00 C-405

Yukio Yokoyama (Jaapan)
1.02: 10.00-16.00 C-405
2.02: 10.00-14.00 C-405

Elisabeth Weisshaar (Viin, Austria)
10.04.2019: 10.00-14.00 C-405
11.04: 10.00-16.00 C-405

Kompositsioon:
Francisco Colasanto (Argentiina/Mehhiko)
19.11: 18.00 loeng "Creative usage of Max Msp for beginners" CoPeCo stuudios (Kuhlbarsi 1)
20.11: 16.00-17.30 loeng "Connecting Max Msp with analog gear with cv control" ja 18.00-20.00 praktiline workshop "Connecting Max Msp and Doepfer synth" EMTA elektronmuusika stuudios
21.11: 12.30-15.00 loeng "Advanced Max Msp programming: GEN, writing apps" EMTA elektronmuusika stuudios
22.11: 12.30-14.00 loeng "Electroacoustic music today in Latin America, CMMAS centre" B-203

Kultuurikorraldus:

Laul:
Jörg Dürmüller (La Haute École de Musique de Lausanne, Šveits)
4.12: 10.00-15.15 C-405
5.-6.12: 10.00-15.15 A-404

Patricia Blanco
(laul) ja José Manuel Fernandez (klaver, Conservatorio Superior de Música de Vigo, Hispaania)
29.-30.04 & 01.05.2019: 14.30-18.30 A-404

Ooperistuudio:
Hermann Keckeis (Universität Mozarteum Salzburg, Austria)
4.-15.03.2019

Muusikateadus:

Dominik Sackmanni (Zürcher Hochschule der Künste, Šveits) interpretatsiooniteoreetiline eriseminar "Playing expressively. Performing conventions in Western Music from 1700 to 1950"
19.-22.11: 14.30-16 ja 16.30–18 A402

Nüüdismuusika ja improvisatsioon:
Francisco Colasanto (Argentiina/Mehhiko)
19.11: 18.00 loeng "Creative usage of Max Msp for beginners" CoPeCo stuudios (Kuhlbarsi 1)
20.11: 16.00-17.30 loeng "Connecting Max Msp with analog gear with cv control" ja 18.00-20.00 praktiline workshop "Connecting Max Msp and Doepfer synth" EMTA elektronmuusika stuudios
21.11: 12.30-15.00 loeng "Advanced Max Msp programming: GEN, writing apps" EMTA elektronmuusika stuudios
22.11: 12.30-14.00 loeng "Electroacoustic music today in Latin America, CMMAS centre" B-203

Núria Andorrà (Escola Superior de Musica de Catalunya, Hispaania)
22. ja 24.11: 10.00-12.oo & 13.00-15.00 A-404
23.11: 10.00-12.20 A-403 & 13.30-15.30 B-315

Alistair MacDonald (Royal Conservatoire of Scotland, Glasgow, UK)
5.-6.12: 9.30-11.30 ja 12.00-14.00 C-405
7.12: 10.00-12.00 ja 13.00-15.00 C-405

Christoph Baumann (Hochschule Luzern, Šveits)
19.-20.02: 10.00-16.00 A-404
21.02: 10.00-14.00 A-404

Tilo Augsten (Hochschule für Musik und Theater „Felix Mendelssohn Bartholdy“ Leipzig, Saksamaa)
27.02: 10.00-16.00 A-404
28.02-01.03: 10.00-16.00 C-405

Puhkpillid:
Pärimusmuusika:

Varajane muusika:
Heiko ter Schegget (HKU Utrechts Conservatorium, Holland)
21.-23.11: 9.30-15.15 C-105

Vokaalkammermuusika ja saateklass:

Vaata kõikide sündmuste kalendrit siit.