Meistrikursused

2019-2020 õppeaasta

Instrumentaalkammermuusika:
Frank-Immo Zichner (Universität der Künste Berlin, Saksamaa)
12. 2019

Interpretatsioonipedagoogika:   

Jazzmuusika:
Ricardo Regidor (Hochschule Luzern, Šveits)
9.-11.09

Giuseppe Continenza (Conservatorio Statale di Musica „Luisa D’Annunzio“ Pescara, Itaalia)
23.-25.09

Keelpillid:
Stephan Schmidt (kitarr, Fachhochschule Nordwestschweiz / Musik-Akademie Basel, Šveits)
20.-21.09: 10.00-13.00 A-404

Walter Zanetti (kitarr, Conservatorio di Musica “G.B.Martini” Bologna, Itaalia)
23.-27.09

Aleksander Vinnitski (viiul, Turun Ammattikorkeakoulu/P. Tšaikovski nim. Moskva Konservatoorium)
21.-22.10: 10.00-16.00 C-405

Silvia Chiesa (tšello, L’Istituto Superiore di Studi Musicali Claudio Monteverdi – Conservatorio di Musica di Cremona, Itaalia)
31.10-02.11: 10.00-14.00 B-304

Stanislav Pronin (viiul, Venemaa/Kanada)
2.-3.12: 10.00-16.00 C-405

Klaver:
Valeria Vetruccio (Conservatorio di musica “T. Schipa” di Lecce, Itaalia)
19.-20.09: 10.00-16.00 C-405

Christiane Karajeva (Universität für Musik und darstellende Kunst Wien, Austria)
31.10-02.11: 10.00-16.00 C-405

Vladimir Dulov (Valgevene Riiklik Muusikaakadeemia, Minsk)
7.11: 10.00-17.00 suur saal
8.-9.11: 10-17 C-405

Fali Pavri ja Aaron Shorr
(Royal Conservatoire of Scotland, Glasgow, UK)
20.-21.05.2020

Kompositsioon:
Michal Rataj ja Slavomír Hořínka (audiovisuaalne kompositsioon, The Academy of Performing Arts in Prague, Tšehhi) 
11.2019
Klassikaline laul:

Ooperistuudio:
Marco Gandini
(Vicenza, Itaalia)
14.10-08.11

Muusikateadus:

Nüüdismuusika ja improvisatsioon:
Alistair MacDonald (Royal Conservatoire of Scotland, Glasgow, UK)
11.-13.12

Vera Stojanovich ja Thomas Wells (Ohio State University, USA)
20.-25.05.2020

Puhkpillid:
Ryszrad Żołędziewski (saksofon, Akademia Muzyczna im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, Poola) 
13.-14.09: 10.00-14.00 B-304

Antonio Fraioli (klarnet, Conservatorio di Musica 'Giuseppe Martucci' di Salerno, Itaalia) 
17.-19.09: 10.00-14.00 B-304

Pärimusmuusika:

Varajane muusika:

Vokaalkammermuusika ja saateklass:

Muu:
Mischa Greull’i (Zürcher Hochschule der Künste, Šveits) workshop „How to Use Physical Resources”
11.10: 15.00-17.00 A-404
12.10: 11.00-13.00 A-403

 

Vaata kõikide sündmuste kalendrit siit.