Kontaktid

Tatari 13                                                                                                                      Tel: 6675 700
Tallinn 10116                                                                                                            Faks: 6675 800
E-mail: ema@ema.edu.ee                                                                        Administraator: 6675 766

EMTA õppehoone lahtiolekuajad: E-R kell 8:00-23:00, L-P 10:00-23:00

Akadeemiline personal (palun klõpsake siia)

 

Struktuuriüksuste kontaktid

Rektor
prof Ivari Ilja tel 667 5701 ivari@ema.edu.ee  D506
Õppe- ja teadusprorektor
prof Margus Pärtlas tel 667 5702 margus@ema.edu.ee D505
Loometegevuse ja välissuhete prorektor
prof Henry-David Varema tel 6675 703 henry-david@ema.edu.ee D504
Haldusdirektor
Ott Maaten tel 6675 704 ott@ema.edu.ee D519
EMTA nõukogu sekretär
Aleksandra Dolgopolova tel 6675 808 aleksandra@ema.edu.ee D523
Rektoraadi abi
Katrin Lugina tel 6675 700 katrin.lugina@ema.edu.ee D523

Akadeemiline üksus

Muusika interpretatsiooni osakond
peakoordinaator Mihkel Poll mihkel.poll@ema.edu.ee  B226
Klahvpillid
õppejuht dots Mati Mikalai tel 6675 732 mati.mikalai@gmail.com B220
õppekorralduse spetsialist Lilian Rajavee-Salundo tel 6675 708 lilian@eamt.ee D514
Keelpillid
õppejuht prof Arvo Leibur tel 6675 730 arvoleibur@gmail.com B218
õppekorralduse spetsialist Lilian Rajavee-Salundo tel 6675 708 lilian@eamt.ee D514
Puhkpillid
õppejuht prof Peeter Sarapuu tel 6675 744 sarapuu@colleduc.ee B226
õppekorralduse spetsialist Lilian Rajavee-Salundo tel 6675 708 lilian@eamt.ee D514
Laul
õppejuht prof Nadežda Kurem tel 6675 731 nadia@ema.edu.ee B220
õppekorralduse spetsialist Lilian Rajavee-Salundo tel 6675 708 lilian@eamt.ee D514
Ooperistuudio
koordinaator Ene Rindesalu ene.rindesalu@gmail.com
Dirigeerimine
õppejuht prof Tõnu Kaljuste tel 6675 736 lainelox@gmail.com B224
õppekorralduse spetsialist Katrin Puur tel 6675 712 katrin.puur@eamt.ee D513
Instrumentaalkammermuusika
õppejuht prof Marje Lohuaru marje@ema.edu.ee B214
õppekorralduse spetsialist Lilian Rajavee-Salundo tel 6675 708 lilian@eamt.ee D514
Vokaalkammermuusika ja saateklass
õppejuht prof Helin Kapten helinkapten@hotmail.com B226
õppekorralduse spetsialist Lilian Rajavee-Salundo tel 6675 708 lilian@eamt.ee D514
Varajane muusika
õppejuht prof Imbi Tarum imbitarum@gmail.com B214
õppekorralduse spetsialist Lilian Rajavee-Salundo tel 6675 708 lilian@eamt.ee  D514
Heliloomingu, improvisatsioonilise muusika ja kaasaegsete etenduskunstide osakond
peakoordinaator Paolo Girol tel 6675 736 paolo@ema.edu.ee B224
Kompositsioon
lektor Paolo Girol tel 6675 736 paolo@ema.edu.ee B224
helirežii koordinaator prof Margo Kõlar tel 6675 764 margo@ema.edu.ee B224
õppekorralduse spetsialist Leelo Kadarpik tel 6675 713 leelo@eamt.ee D513
Jazzmuusika
õppejuht prof Jaak Sooäär jaaksooaar@gmail.com B222
õppekorralduse spetsialist Katrin Puur tel 6675 712 katrin.puur@eamt.ee D513
Pärimusmuusika eriala
koordinaator Katariin Raska tel 5089648 katariin.raska@gmail.com
õppekorralduse spetsialist Katrin Puur tel 6675 712 katrin.puur@eamt.ee  D513
Kaasaegne improvisatsioon
prof Anto Pett apett2001@gmail.com
CoPeCo magistriõppekava
dots Taavi Kerikmäe taavikerikmae@hotmail.com B214
õppekava administraator Hanneleen Pihlak tel 6675 779 hanneleen@eamt.ee D516
CPPM kaasaegsete etenduskunstide magistriõppekava
õppejuht prof Jüri Nael tel 6675 733 juri.nael@eamt.ee B222
õppekava õppekorralduse spetsialist Liina Jääts tel 6675 733 liina@eamt.ee B222
Muusikateaduse, interpretatsiooni- ja muusikapedagoogika ning kultuurikorralduse osakond
peakoordinaator Eerik Jõks eerik@ekn.ee B226
Muusikateadus
õppejuht prof Toomas Siitan tel 6675 719 toomas.siitan@gmail.com C206
õppekorralduse spetsialist Leelo Kadarpik tel 6675 713 leelo@eamt.ee D513
Interpretatsioonipedagoogika
õppejuht prof Lembit Orgse tel 6675 734 lembit@ema.edu.ee B222
õppekorralduse spetsialist Katrin Puur tel 6675 712 katrin.puur@eamt.ee D513
Muusikapedagoogika
õppejuht prof Kristi Kiilu tel 6675 729 kristikiilu@ema.edu.ee B218
õppekorralduse spetsialist Katrin Puur tel 6675 712 katrin.puur@eamt.ee D513
Kultuurikorraldus
õppejuht Kaari Kiitsak-Prikk kaari@ema.edu.ee B228
koordinaator Anna Ranczakowska tel 6675 738 anna@ema.edu.ee B228
Lavakunsti osakond
peakoordinaator Jaak Prints tel 6272 861 jaak@lavakas.ee
õppekorralduse spetsialist Angela Mooste tel 6272 862 angela@lavakas.ee
IV kursuse juht, prof Anu Lamp anulamp@hotmail.com
II kursuse juht, prof Lembit Peterson
lembit@theatrum.ee
Doktoriõppe keskus
juhataja prof Kristel Pappel kristel.pappel@gmail.com C206
doktorinõukogu sekretär Margit Võsa tel 6675 709 margit@eamt.ee D514
Teadussekretär Aleksandra Dolgopolova tel 6675 808 aleksandra@ema.edu.ee D523

Tugiüksused

Personalijuht
Sirje Tuulberg tel 6675 705 sirje@ema.edu.ee D521
Dokumendihaldur
Merit Lassmann tel 6675 757 merit@ema.edu.ee
Õppeosakond
juhataja Jane Kreek tel 6675 711 janekreek@eamt.ee D517
õppeosakonna spetsialistid:
Leelo Kadarpik tel 6675 713 leelo@eamt.ee D513
Margit Võsa tel 6675 709 margit@eamt.ee D514
Katrin Puur tel 6675 712 katrin.puur@eamt.ee D513
Lilian Rajavee-Salundo tel 6675 708 lilian@eamt.ee  D514
Välisüliõpilaste nõustaja
Marina Birova tel 6675 722 marina@eamt.ee B206
Psühholoog
Elina Kivinukk tel 5133607 elina.kivinukk@eamt.ee B219
Skype: elc112
EMTA Tartu esindus
juhataja Kadri Leivategija tel 7375 884 kadri@tmk.ee
õppekorralduse spetsialist Maire Saar tel 7423 705 maire@tmk.ee
aadress: Lossi 15, Tartu 51003
Täienduskoolituskeskus
juhataja dots Ene Kangron tel 6675 761 ene@ema.edu.ee C102
sekretär Merit Lassmann tel 6675 757 tkk@ema.edu.ee C104
Raamatukogu
juhataja Ilvi Rauna tel 6675 750 ilvi@ema.edu.ee B108
laenutus tel 6675 751 rmtk@ema.edu.ee
Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia saalid
saalide administraator Ilja Goor tel 53780893 ilja.goor@eamt.ee
Kontserdi- ja etenduskeskus
produtsent Marili Jõgi (lapsehoolduspuhkusel)
produtsent Laura Vaikma tel 6675 759 laura.vaikma@eamt.ee D401
produtsent Laura Välja tel 6675 758 laura.valja@eamt.ee D401
EMTA sümfooniaorkester
sümfooniaorkestri juht Rain Vilu tel 6675 723 rain@ema.edu.ee B208
Välis- ja avalike suhete osakond
välissuhete koordinaator
Hanneleen Pihlak tel 6675 779 hanneleen@eamt.ee D516
välissuhete spetsialistid:
Mari Köhler (ERASMUS programmi  koordinaator) tel 6675 760 erasmus@ema.edu.ee D516
Kai Kiiv tel 6675 721 kai@ema.edu.ee B204
kommunikatsioonispetsialist
Nele Volbrück tel 6675 745 nele@ema.edu.ee D523
press@ema.edu.ee
IT osakond
IT peaspetsialist
Innar Järva tel 6675 714 innar@ema.edu.ee D520
IT abispetsialist
Peeter Veltmann tel 6675 714 pets@ema.edu.ee D520
Tehnoloogiakeskus
Tehnoloogiakeskuse juhataja
Tammo Sumera tel 6675 765 tammo@sumera.ee
Videospetsialist
Marek Vilba tel 6675 725 marek@ema.edu.ee B212
Pilliladu
juhataja Egert Leinsaar tel 58 558 459  A034
Klaveriremonditöökoda
juhataja Mait Meibaum tel 52 07 303 mait.meibaum@gmail.com
klaveriremondimeister
Anti Rallmann tel 56 617 736
Andres Leesik andresleesik@gmail.com

Haldusüksused

Raamatupidamine
pearaamatupidaja Piret Kukrus tel 6675 777 piret@ema.edu.ee D518
Palgaarvestaja
Aino Rohtlaan tel 6675 776 aino@ema.edu.ee D515
Raamatupidajad
Anneli Leming tel 6675 778 anneli@ema.edu.ee D515
Anneli Siniväli tel 6675 775 anneli.sinivali@ema.edu.ee D515
Haldusdirektori abi
Tiiu Paloviir tel 6675 780 paloviir@ema.edu.ee C108
Peaadministraator
Silvia Neeme tel 6675 767 silvia@ema.edu.ee C106
Tehnoseadmete haldur
Julius Maaten julius.maaten@eamt.ee
Elektrik
Andres Saar tel 6675 765
Söökla (Baltic Restaurants Estonia AS)
juhataja tel 6675 785; 53424124
emta@daily.ee

Organisatsioonid

Ametiühing
Olga Tungal tel 6675 770 olga@ema.edu.ee B216
Üliõpilasesindus
Karl Tipp (esimees) yesindus@ema.edu.ee A101
Ühiselamu
OÜ Muusa Majutus tel 59 181 442 www.yhikas.ee

aadress: Kuhlbarsi 1, Tallinn, 10128 (asukohakaart)