Kontaktid

Tatari 13                                                                                                                      Tel: 6675 700
Tallinn 10116                                                                                                            Faks: 6675 800
E-mail: ema@ema.edu.ee                                                                        Administraator: 6675 766

EMTA õppehoone lahtiolekuajad: E-R kell 8:00-23:00, L-P 10:00-23:00

 

Akadeemiline personal (palun klõpsake siia)

 

Struktuuriüksuste kontaktid

Rektor Telefon E-post Ruum
prof Ivari Ilja tel 6675 701 ivari@ema.edu.ee A207
Õppe- ja teadusprorektor      
prof Margus Pärtlas tel 6675 702 margus@ema.edu.ee A211
Loometegevuse ja välissuhete prorektor      
prof Henry-David Varema tel 6675 703 henry-david@ema.edu.ee A213
Haldusdirektor      
Ott Maaten tel 6675 704 ott@ema.edu.ee A215
EMTA nõukogu sekretär      
Aleksandra Dolgopolova tel 6675 808 aleksandra@ema.edu.ee A214
Rektori abi      
Nele Volbrück tel 6675 700 nele@ema.edu.ee A209
       

Akadeemilised üksused

     
Klahvpillid      
õppejuht dots Mati Mikalai tel 6675 732 mati.mikalai@gmail.com B220
õppekorralduse spetsialist     A201
Lilian Rajavee-Salundo  tel 6675 708 lilian@ema.edu.ee  
Keelpillid      
õppejuht prof Arvo Leibur tel 6675 730 arvoleibur@gmail.com B218
õppekorralduse spetsialist     A201
Lilian Rajavee-Salundo  tel 6675 708 lilian@ema.edu.ee  
Puhkpillid ja löökpillid      
õppejuht prof Peeter Sarapuu tel 6675 744 sarapuu@colleduc.ee B226
õppekorralduse spetsialist tel 6675 708 lilian@ema.edu.ee A201
Lilian Rajavee-Salundo      
Laul      
õppejuht prof Nadežda Kurem tel 6675 731 nadia@ema.edu.ee B220
õppekorralduse spetsialist tel 6675 708 lilian@ema.edu.ee A201
Lilian Rajavee-Salundo      
Koori- ja orkestridirigeerimine      
õppejuht prof Tõnu Kaljuste tel 6675 736 lainelox@gmail.com B224
õppekorralduse spetsialist     A203
Katrin Puur  tel 6675 712 katrin.puur@ema.edu.ee  
Jazzmuusika      
õppejuht prof Jaak Sooäär   jaaksooaar@gmail.com B222
       
Pärimusmuusika eriala      
koordinaator Katariin Raska tel 5089648 katariin.raska@gmail.com  
õppekorralduse spetsialist      
Katrin Puur  tel 6675 712 katrin.puur@ema.edu.ee  A203
Kompositsioon      
peakoordinaator lektor Paolo Girol tel 6675 736 paolo@ema.edu.ee B224
helirežii koordinaator tel 6675 764 margo@ema.edu.ee B224
dots Margo Kõlar      
õppekorralduse spetsialist tel 6675 713 leelo@ema.edu.ee A203
Leelo Kadarpik      
Muusikateadus      
õppejuht prof Toomas Siitan tel 6675 719 toomas.siitan@gmail.com C206
õppekorralduse spetsialist tel 6675 713 leelo@ema.edu.ee A203
Leelo Kadarpik      
Interpretatsioonipedagoogika      
õppejuht prof Lembit Orgse tel 6675 734 lembit@ema.edu.ee B222
õppekorralduse spetsialist     A203
 Katrin Puur  tel 6675 712 katrin.puur@ema.edu.ee  
Muusikapedagoogika      
õppejuht prof Kristi Kiilu tel 6675 729 kristikiilu@ema.edu.ee B218
õppekorralduse spetsialist tel 6675 712   A203
Katrin Puur   katrin.puur@ema.edu.ee  
Lavakunsti osakond      
peakoordinaator  Jaak Prints      
kursuse juhendaja prof Lembit Peterson tel 6272 861    
juhataja abi Liina Jääts tel 6272 862 liinuska@lavakas.ee  
Instrumentaalkammermuusika      
õppejuht Marje Lohuaru   marje@ema.edu.ee B214
õppekorralduse spetsialist tel 6675 708 lilian@ema.edu.ee A201
Lilian Rajavee-Salundo      
Vokaalkammermuusika ja saateklass      
õppejuht prof Helin Kapten   helinkapten@hotmail.com B226
õppekorralduse spetsialist tel 6675 708 lilian@ema.edu.ee A201
Lilian Rajavee-Salundo      
Varajane muusika      
õppejuht prof Imbi Tarum   imbitarum@gmail.com B214
õppekorralduse spetsialist      
Lilian Rajavee-Salundo tel 6675 708 lilian@ema.edu.ee  A201
Kaasaegne improvisatsioon      
       
  tel 6675 712    
      A203
CoPeCo magistriõppekava      
dots Taavi Kerikmäe   taavikerikmae@hotmail.com B214
õppekorralduse spetsialist tel 6675 779 hanneleen@ema.edu.ee A218
       
Kultuurikorraldus      
õppejuht Kaari Kiitsak-Prikk   kaari@ema.edu.ee B228
koordinaator tel 6675 738 anna@ema.edu.ee B228
Anna Ranczakowska-Ljutjuk      
õppekorralduse spetsialist tel 6675 712   A203
Katrin Puur   katrin.puur@ema.edu.ee  
Doktoriõppe keskus      
juhataja prof Kristel Pappel   kristel.pappel@gmail.com C206
doktorinõukogu sekretär Margit Võsa tel 6675 709 margit@ema.edu.ee A201
Teadussekretär Aleksandra Dolgopolova tel 6675 808 aleksandra@ema.edu.ee A214
       

Tugiüksused

     
Personalijuht      
Sirje Tuulberg tel 6675 705 sirje@ema.edu.ee A212
Dokumendihaldur      
Merit Lassmann tel 6675 757 merit@ema.edu.ee  
       
Õppeosakond      
juhataja Jane Kreek tel 6675 711 janekreek@ema.edu.ee A205
õppeosakonna spetsialistid:      
Leelo Kadarpik tel 6675 713 leelo@ema.edu.ee A203
Margit Võsa tel 6675 709 margit@ema.edu.ee A201
akadeemiliste osakondade õppekorralduse spetsialistid:      
 Katrin Puur tel 6675 712 katrin.puur@ema.edu.ee A203
Lilian Rajavee-Salundo tel 6675 708 lilian@ema.edu.ee A201
Välisüliõpilaste nõustaja      
Marina Birova tel 6675 722 marina@ema.edu.ee B206
       
EMTA Tartu esindus      
juhataja Kadri Leivategija tel 7375 884 kadri@tmk.ee  
õppekorralduse spetsialist Maire Saar tel 7423 705 maire@tmk.ee  
aadress: Lossi 15, Tartu 51003      
       
Täienduskoolituskeskus      
juhataja dots Ene Kangron tel 6675 761 ene@ema.edu.ee C102
sekretär Merit Lassmann tel 6675 757 tkk@ema.edu.ee C104
       
Raamatukogu      
juhataja Ilvi Rauna tel 6675 750 ilvi@ema.edu.ee B108
laenutus tel 6675 751 rmtk@ema.edu.ee  
       
Kontserdi- ja etenduskeskus      
produtsent Marili Jõgi (lapsehoolduspuhkusel)
     
produtsent Laura Vaikma (lapsehoolduspuhkusel)      
produtsent Signe Toomla tel 6675 759 signe@ema.edu.ee A101
produtsent Laura Välja tel 6675 758 lauravalja@ema.edu.ee A101
produtsent (etendused) Mari Kolle-Laur tel 52 09 284 mari@ema.edu.ee  
       
EMTA sümfooniaorkester      
sümfooniaorkestri juht Rain Vilu tel 6675 723 rain@ema.edu.ee B208
       
Välis- ja avalike suhete osakond      
välissuhete koordinaator      
Hanneleen Pihlak tel 6675 779 hanneleen@ema.edu.ee A218
välissuhete spetsialistid:      
Mari Köhler (ERASMUS programmi  koordinaator) tel 6675 760 erasmus@ema.edu.ee A218
Kai Kiiv tel 6675 721 kai@ema.edu.ee B204
kommunikatsiooni- ja turundusjuht      
Kristi Saarvelt  tel 5624 2863 press@ema.edu.ee A214
       
IT osakond      
IT peaspetsialist      
Innar Järva tel 6675 714 innar@ema.edu.ee A216
IT abispetsialist, lavameister      
Peeter Veltmann tel 6675 714 pets@ema.edu.ee A216
       
Tehnoloogiakeskus      
Tehnoloogiakeskuse juhataja      
Tammo Sumera tel 6675 765 tammo@sumera.ee  
Videospetsialist      
Marek Vilba tel 6675 725 marek@ema.edu.ee B212
       
Pilliladu      
juhataja Egert Leinsaar tel 58 558 459    A034
Klaveriremonditöökoda      
juhataja Mait Meibaum tel 52 07 303 mait.meibaum@gmail.com  
klaveriremondimeister      
Anti Rallmann tel 56 617 736    
Andres Leesik   andresleesik@gmail.com  
       

Haldusüksused

     
Raamatupidamine      
pearaamatupidaja Piret Kukrus tel 6675 777 piret@ema.edu.ee A208
Palgaarvestaja      
Aino Rohtlaan tel 6675 776 aino@ema.edu.ee A206
Raamatupidajad      
Anneli Leming tel 6675 778 anneli@ema.edu.ee A204
Anneli Siniväli tel 6675 775 anneli.sinivali@ema.edu.ee A206
       
Haldusdirektori abi      
Tiiu Paloviir tel 6675 780 paloviir@ema.edu.ee C108
Peaadministraator      
Silvia Neeme tel 6675 767 silvia@ema.edu.ee C106
Hooldustehnik      
Karl Lääne tel 6675 781 karl@ema.edu.ee C108
Elektrik      
Aivar Matt tel 6675 765    
       
Söökla (Baltic Restaurants Estonia AS)      
juhataja tel 6675 785 emta@daily.ee  
       

Organisatsioonid

     
Ametiühing      
Olga Tungal tel 6675 770 olga@ema.edu.ee B216
Üliõpilasesindus      
Karl-Joosep Sinisalu (esimees)   yesindus@ema.edu.ee B219
Ühiselamu      
OÜ Muusa Majutus tel 59 181 442 www.yhikas.ee  

aadress: Kuhlbarsi 1, Tallinn, 10128 (asukohakaart)