Tudengiteisipäev. Liliane Reiljan

Tudengiteisipäev
Liliane Reiljan (klaver)
Kavas Chopin, Schumann

Liliane Reiljan alustas klaveriõpinguid 2004. aastal Kehtna Kunstide Koolis Hele Saarse klassis. Tema haridustee jätkus Tallinna Muusikakeskkoolis Kersti Sumera ja professor Ivari Ilja käe all, mille lõpetas 2015. aastal. Praegu õpib Liliane Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias Irina Zahharenkova ja Marko Martini klaveriklassis. Eelmisel õppeaastal viibis ta vahetusüliõpilasena Helsingis Sibeliuse Akadeemias, kus tema õpetajateks olid Hui-Ying Liu-Tawaststjerna ja Irina Zahharenkova. Liliane on täiendanud end Hyung-ki Joo, Jens Harald Bratlie, Geoffrey Burlesoni, Michael Lippi, Paolo Pacheco, Jacob Katsnelsoni, Peep Lassmanni, Marko Martini jt meistriklassides. Ta on osalenud ka vabariiklikel ja rahvusvahelistel konkurssidel ning esinenud koos Tallinna Muusikakeskkooli sümfooniaorkestriga.

Sissepääs tasuta