SügisFest. Treffpunkt #3

• 21.00
  • Helios Hall (Sauna 1)
SügisFest. Treffpunkt #3

21.10 kell 21 / Helios Hall (Sauna 1)
Treffpunkt #3
EMTA, Tallinna Ülikooli, Eesti Kunstiakadeemia ja Heino Elleri nimelise Tartu Muusikakooli tudengite ja õpilaste uudisloomingu kontsert
Kavas elektrooniline ja elektroakustiline muusika

21. oktoobril saavad SügisFesti külalised oma sammud seada Tallinna vanalinnas asuva Helios Halli poole, kus kell 21 on võimalik osa saada Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia, Tallinna Ülikooli, Eesti Kunstiakadeemia ja Heino Elleri nimelise Tartu Muusikakooli õpilaste ja tudengite uudisloomingu kontserdist. Legendaarse kino põnevates ruumides kõlab värske elektroakustiline ja elektrooniline muusika. Osalevad heliloojad Johanna Kivimägi, Juuso Sebastian Salonen, Valentin Siltšenko, Rebeca Vilpuu, Tõnis Leemets (EMTA), Dmitri Makarenko, Mihkel Roomet, (TLÜ BFM), Hannes Tõnuri, Kristen Kütner (EKA), Gustav Nikopensius, Marta-Liisa Talvet (Tartu Elleri kool).

NB! Enne kontserti kell 20.30-21.00 on võimalik Helios Hallis näha BFM-i tudengite näituseinstallatsiooni "Mis häält teevad jooned, kui nad jooksevad?”. Installatsioon kuvatakse detailfotodest 360-kraadise videolahendusena. Installatsiooni heli: Mihkel Roomet ja Mark Moroz.

KAVA

Tõnis Leemets
“Yo Hannes (2.1)”

Veel infot Noorte Heliloojate Labori kodulehel