Olavi Silla päev

• 12:00 - 17:30
  • Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia kammersaal (C-405)
Olavi Silla päev

EMTA interpretatsioonipedagoogika suuna kauaaegse eestvedaja ning juhtiva õppejõu Olavi Silla (1949–2003) sünnist möödub tänavu 70 aastat. Sündmust tähistatakse Olavi Silla päevaga laupäeval, 12. oktoobril EMTA kammersaalis algusega kell 12.

Kell 12
KONVERENTS
Esinevad EMTA vilistlased ja õppejõud ning külalisena Tartu Ülikooli nooremteadur Kadi Tulver.
Ettekannete teemade hulgas on lisaks tagasivaatele O. Silla tegevusele kaasaegsed keelpillipedagoogika probleemikäsitlused
ning tutvustatakse ka uusimaid teadussaavutusi aju-uuringute valdkonnas.
Siit leiate konverentsi KAVA.

Kell 14
KONTSERT JUBILATE
Olavi Sild 70
Musitseerivad Olavi Silla endised kolleegid ja tema talendi austajad Urmas Vulp, Toomas Vavilov, Sten Lassmann, Lille Randma, Natali Sakkos, Lea Leiten ning EMTA keelpillieriala üliõpilased. Kavas Eller, Kareva, Tüür jt.

Kell 15.30
JÄTKUB KONVERENTS

Soovijatele vormistab EMTA Täiendkoolituskeskus koolitustunnistuse. Päeva korraldab EMTA interpretatsioonipedagoogika eriala koostöös keelpilli erialaga ning Eesti Keelpilliõpetajate Ühinguga.

Lisainfo:
Lembit Orgse