KONTSERDID   COPECO   TUNNIPLAAN   KALENDER   ÕPPEINFO   RUUMID   BRON   NUTIRAKENDUS   SISE   TK

TäIENDõPPE KORRALDUS

AJALUGU

KURSUSED

KOOLITUSPROGRAMMID

ÕIGUSAKTID JA SEADUSED

KONTAKTANDMED

ISESEISEV TäIENDõPE
TÄIENDUSKOOLITUSKESKUS > Täiendõppe korraldus >

TÄIENDÕPPE KORRALDUS

Kursustele registreerumine toimub täienduskoolituskeskuse õppeinfosüsteemis - palun kontrollige enda isiku- ja kontaktandmed üle lehel "isikukaart"!

Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia täienduskoolituskeskus korraldab kursusi akadeemias õpetatavatel erialadel. Professionaalsetele muusikutele ja muusikaõpetajatele pakutakse uusimat informatsiooni täienduskursuste ja meistrikursustena koostöös mitmete kõrgkoolidega Eestis ja Euroopas. Kursuste mahud on viidud vastavusse Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias kehtiva ainepunktide süsteemiga. Kui hiljem soovitakse astuda akadeemiasse või jätkata siin poolelijäänud õpinguid, loetakse täienduskoolituses läbitud kursus, kui see on kooskõlas õppekavaga, arvestatuks ka bakalaureuseõppes. Kõik kursuse läbinud saavad Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia täienduskoolituse tunnistuse.

NB! Kursustele registreerimisel palume kinni pidada tähtaegadest, mis on märgitud iga kursuse kirjelduse juures. Osavõttu saab annulleerida kuni registreerimistähtaja lõpuni. Registreerumine on kohustav. Etteteatamata mitteosalemise korral tuleb registreerunul tasuda 30% kursuse maksumusest (erandiks on arstitõendi esitamine seoses haigestumisega). Väljakuulutatud kursuste aegades on võimalikud korrektuurid.

Tellitavad kursused

Mitmeid kursusi on võimalik tellida erinevatesse Eesti regioonidesse. Vastava märke leiate kursuste kirjeldustes, tingimuste osas saab kokku leppida telefonil 6675 761 (täienduskoolituskeskuse juhataja dots Ene Kangron).

Kursuste eest tasumine

Täienduskoolitus Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias on tasuline. Kõikidel õpetajatel on võimalik kursusemaksu tasumiseks kasutada rahalisi vahendeid, mida riigieelarves nähakse ette täienduskoolituseks. Need summad on planeeritud palgafondist 3%-lise lisana iga kooli eelarves. Kursuse eest saab tasuda pangaülekandega (Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia raamatupidamine väljastab arved registreerimislehe alusel). Osavõtumaks tuleb tasuda kursuse alguseks. Kui see pole mingil põhjusel võimalik, palume kursusele tulles kaasa võtta garantiikiri (märkida maksmise tähtaeg).

kalendrikande liik
meistrikursus
Meistrikursus kontrabassimängijatele: ALBERTO BOCINI (Haute Ecole de Musique de Genève, Šveits)
EMTA orelisaal